«Әулиекөл ауданы әкімдігінің білім бөлімі» ММ қызметкерлерінің тізімі»

Т.А.Ә

Лауазымы

Телефон

1

Құсайнов Досбол Төлеуқанұлы

Бөлім басшысы

21140

2

Махашева Ақмарал Балтабайқызы

Басшысының орынбасары

21129

3

Елетаева Амина Мирасқызы

Хатшы

21127

Мектепке дейінгі және жалпы орта білім беру секторы

4

Нұрахметова Камиля Ермекбайқызы

Сектор меңгерушісі

21952

5

Қойшина Данагүл Жұматайқызы

Бас маман

22129

6

Бижанова Назира Асхатқызы

Әдіскер

22129

7

Боромбаев Елдос Сағынайұлы

Әдіскер

22129

8

Кендірбаев Бахыт Бариұлы

Әдіскер

22129

9

Сальник Наталья Николаевна

Архивариус

22129

Білім беру мекемелерінің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету секторы

10

Рахимов Әлібек Болатұлы

Сектор меңгерушісі

21137

11

Галлямов Максим Робертович

Әдіскер

21137

12

Сейдахмет Дастан Қанатұлы

Әдіскер

21137

13

Молдашев Ғалинур Елікбайұлы

Заңгер

21137

Білім сапасын басқару секторы

14

Өмірбаева Динара Қоңыршайқызы

Сектор меңгерушісі

22260

15

Сайфутдинова Танзиля Равильевна

Әдіскер

22260

16

Хромова Татьяна Владимировна

Әдіскер

25864

17

Едресова Ақсүйрек Серікқызы

Әдіскер

22260

18

Қарымсақова Гүлназ Қаржауқызы

Әдіскер

22260

19

Бектау Сандуғаш Мүбараққызы

Әдіскер

22260

20

Оспанова Салтанат Асаниязқызы

Әдіскер

22325

21

Жұмабаева Динара Амандыққызы

Әдіскер

21010

22

Тамиева Елена Владимировна

Әдіскер

21010

23

Исмаилов Марат Сапарғалиұлы

Әдіскер

22325

24

Жүнісханов Бағдат Нұрханұлы

Бағдарламашы

22325

25

Каратаева Ляззат Төлеуқызы

Маман

22325

26

Есенғазы Самал Жумаханқызы

Әдіскер

22325

Лицензиялау және кадр жұмысы секторы

27

Құлтаева Нұржамал Төкенқызы

Бас маман

21492

28

Тажикова Әйгүл Ертуғанқызы

Бас маман

21492

29

Хамзина Динара Мылтықбайқызы

Іс жүргізуші

21492

Орталықтандырылған бухгалтерия

30

Петрович Валентина Степановна

Басесепші

21894

31

Зеленская Людмила Александровна

Есепші

21210

32

Стасюк Сергей Геннадьевич

Есепші

23788

33

Надежкина Светлана Рахимжановна

Есепші

21210

Экономистер

34

Нагель Инна Владимировна

Экономист

22310

35

Қасымова Данара Садыққызы

Экономист

22310

Материалдық Бухгалтерия

36

Копп Светлана Николаевна

Есепші

21106

37

Анисимова Дина Викторовна

Есепші

21106

38

Ишанбеков Мейрамбек Көпжасарұлы

Есепші

21106

Есептік бухгалтериясы

39

Жүсіпбекова Жанна Әлімбекқызы

Есеп тобының жетекшісі

21210

40

Ғабдуллина Айжан Жаңаділқызы

Аға есепші

21210

41

Иржанова Кенжегүл Шәпікқызы

Есепші

21210

42

Насонова Людмила Александровна

Кассир

21210

43

Елеусіз Фарида Берібайқызы

Есепші

21210

Кәсіподақ

44

Бекмағамбетова Айжан Сапабекқызы

Аудандық кәсіподақ комитетінің төрағасы

22310

Техникалық қызмет

45

Жабагин Қайрат Ғабдұлмажитұлы

Жүргізуші

 

46

Макатов Есенғали Сапарбекқызы

Жүргізуші

 

47

Тамиев Азамат Қайратқызы

Жүргізуші

 

48

Шакенова Гүлнар Құспекқызы

Еден жуушы

 

49

Балақбаев Бақытбек

Ағаш ұстасы